Atletika

Vše co se točí okolo atletiky

Problémy s krční páteří: Bolesti krční páteře léčení

Napsal admin • Kvě 14th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Problémy s krční páteří se objevují zejména u lidí, kteří mají sedavé zaměstnání. Bolesti krční páteře jsou velmi nepříjemné a často jsou spojené s bolením hlavy. Řekneme si jaké máte možnosti pro léčení.

Krční páteř a sedavé zaměstnání

Krční páteř trápí hodně lidí, kteří mají sedavé zaměstnání. Jejich zaměstnání spočívá v tom, že sedí a dělají něco na PC. Krční páteř pak hodně trpí. Tak dlouhé sezení není pro člověka vůbec přirozené a hodně mu škodí. Pokud se lidí nevěnují i cvičení, tak problémy s krční páteří na sebe nenechají dlouho čekat.

Krční páteř a průvan

Krční páteř také hodně trpí při průvanu. Otevřené okno nebo špatně nastavená klimatizace mohou doslova ochromit naši krční páteř. Výsledkem je pak bolení za krkem, bolest krční páteř a často se přidává také bolest hlavy, v některých případech i dutin. Pro posílení krční páteře je dobré zařazovat alespoň občas cviky na krční páteř. Existují jich opravdu velké množství.

Cviky posílení na krční páteř

Jako prevence před dalším bolestmi krční páteře fungují určitě správně prováděné cviky na krční páteř. Opravdu je vždy nutné dbát na to, aby všechny cviky na krční páteř byly prováděny vždy zcela technicky správně. Jinam by vám pak mohly spíše uškodit, než vám nějak pomoci.

Někoho trápí bolesti zad

Snad až 80 procent obyvatel České republiky trápí alespoň jednou za čas úporné bolesti zad. Bolesti zad jsou často velmi nepříjemné a postupně snižují kvalitu našeho života. Důležité je začít být aktivní. Doporučuji kombinaci pravidelné rychlé chůze a jednotlivé cviky na záda.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku