Atletika

Vše co se točí okolo atletiky

Jak shodit přebytečná kila ? 3 rady jak zhubnout

Napsal admin • Led 29th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Máte nějaký přebytečná kila a chcete je zdravě shodit? Tak to jste tedy správně. Dáme vám 3 základní rady jak účinně zhubnout.

Hubněte postupně

První radou je aby jste určitě s hubním zbytečně nespěchaly. Raději hubněte pomalinku, ale s trvalými výsledky. Tak aby vám štíhlé tělo zůstalo navždy. A né že shodíte kila a pak je zase naberete zpátky. Dejte si třeba za cíl, že každý týden zhubnete třeba 0,4 kilogramu to bohatě stačí. Opravdu nemá žádný smysl hubnout zbytečně rychle.

Nedržte různé zázračné diety

Druhou radou je, aby jste určitě nedržely různé zázračné diety, které vám slibují velké zhubnutí. Tyto diety váš tak akorát zavedou do jojo efektu. Prostě krátkodobé diety nemají valný smysl, musíte udělat trvalé změny na celý život. Musíte prostě změnit svůj život a né dělat kosmetické změny a myslet si naivně, že se opravdu něco změní. V článku dělená strava jídelníček si můžete přečíst jak vypadá jídelníček při dělené stravě. Kdy se jí odděleně bílkoviny a odděleně sacharidy.

Zkuste sacharidové vlny

Třetí radou je, že je dobré na začátku vyzkoušet sacharidové vlny. Pomohou vám rozjet lépe hubnutí. Uvnitř článku sacharidové vlny jídelníček popisujeme jak má vypadat takový ukázkový jídelníček při sacharidových vlnách. Sacharidové vlny drží i například fitness závodnice a závodnice v kulturistice.

Přidejte také tělesný pohyb

Nezapomínejte na to, že strava je pouze jedna část. Je třeba do svého života zařadit také více tělesného pohybu. Přece jen dnešní doba tělesnému pohybu vůbec nepřeje a lidé mají stále méně přirozeného pohybu. Necvičte pouze cviky na hubnutí stehen nebo cviky na břicho. Musíte dělat také nějaký aerobní sport, při kterém pak dochází k účinnému spalování přebytečných tuků na těle.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku